Sezóna 2016/2017

 

Ondrej Nepela Memorial

Slovenský pohár

Four Nationals Championships 2017
Medzinárodné Majstrovstvá SR seniorov 2017

Majstrovstvá SR juniorov a staršieho žiactva
Majstrovstvá SR ml. žiactva a nádejí

Junior Grand Prix

-  Pokal d. Blauen Schwerter 2016

 

European figure skating championship

 

 

Four Nationals Championships 2017
Medzinárodné Majstrovstvá SR seniorov 2017

 

Marco KLEPOCH - 17. miesto

Nikol RAJIČOVÁ - 2. miesto - majsterka Slovenska

Nina LETENAYOVÁ - 13. miesto

Lucie MYSLIVECKOVA / Lucas CSOLLEY - 2. miesto - majstri Slovenska

 

Majstrovstvá SR juniorov a staršieho žiactva
3. miesto - Nina LETENAYOVÁ - juniorky

4. miesto - Claudia MIFKOVIČOVÁ - staršie žiačky

6. miesto - Laura MOHNACZKÁ - staršie žiačky

12. miesto - Simon a ŠULÍKOVÁ - juniorky

 

Majstrovstvá SR mladšieho žiactva a nádejí

1. miesto - Lukáš VÁCLAVÍK - staršie nádeje

1. miesto - Nataša MOKRÁŇOVÁ - nádeje 8

2. miesto - Hana DAUBNEROVÁ - nádeje 8

2. miesto - Chiara SNOPEKOVÁ - nádeje 7

3. miesto - Tadeáš VÁCLAVÍK - staršie nádeje

3. miesto - Andrea BAČOVÁ - nádeje 9

5. miesto - Jakub GALBAVÝ - mladší žiaci
6. miesto - Zuzana DAUBNEROVÁ - nádeje 12

7. miesto - Natália HOLLA - nádeje 9

9. miesto - Nina GUDERNOVÁ - nádeje 11

12. miesto - Simona JANEKOVÁ - nádeje 10

 


Ondrej Nepela Memorial

Nikol RAJICOVA - 5. miesto

Marco KLEPOCH - 19. miesto

Lucie MYSLIVECKOVA / Lukas CSOLLEY - 8. miesto


Nebelhorn Trophy
Marco KLEPOCH - 12. miesto

 

JGP - Pokal d. Blauen Schwerter 2016 - Dresden

Marco KLEPOCH - 26. miesto

 

10. Santa Claus Cup Budapest

Lukáš VÁCLAVÍK - cubs boys - 1. miesto

Tadeáš VÁCLAVÍK - cubs boys - 4. miesto

 

Tirnavia Edea Ice Cup

Marco KLEPOCH - juniori - 6. miesto

Simona ŠULÍKOVÁ - juniorky - 24. miesto

Claudia MIFKOVIČOVÁ - st. žiačky - 17. miesto

Laura MOHNACZKA -  st. žiačky - 19. miesto

Petra ROHMANOVÁ - st. žiačky - 33. miesto

Jakub GALBAVÝ -  ml. žiaci - 7. miesto

Zuzana DAUBNEROVÁ -  ml. žiačky - 11. miesto

Natalia HAJDU - ml. žiačky - 17. miesto

Nina GUDERNOVÁ - ml. žiačky - 29. miesto

Lukáš VÁCLAVÍK - st. nádeje - 1. miesto

Paulína LAUKOVÁ -  nádeje 10 - 18. miesto

Natália HOLLÁ - nádeje 9 - 13. miesto

Andrea BAČOVÁ - nádeje 9 - 14. miesto

Nina SOJKOVÁ - nádeje 9 - 25. miesto

Nataša MOKRÁŇOVÁ - nádeje 8 - 2. miesto

Hana DAUBNEROVÁ - nádeje 8 - 8. miesto

Chiara SNOPEKOVÁ - nádeje 7 - 10. miesto

Nikol HAJDU - nádeje 7 - 12. miesto

 

40. cena mesta Prešov

Laura MOHNACZKÁ - staršie žiačky - 2. miesto

Claudia MIFKOVIČOVÁ - staršie žiačky - 3. miesto
Petra ROHMANOVÁ -  staršie žiačky - 7. miesto

Jakub GALBAVÝ - mladší žiaci - 3. miesto

Simona JANEKOVÁ - nádeje 10 - 3. miesto

Paulina LAUKOVÁ - nádeje 10 - 9. miesto

Nataša MOKRÁŇOVÁ - nádeje 8 - 1. miesto

Nataša KASANOVÁ - nádeje 7 - 3. miesto

 

54. Grand Prix Banská Bystrica

Simona ŠULÍKOVÁ - juniorky - 6. miesto

Claudia MIFKOVIČOVÁ - staršie žiačky - 2. miesto

Laura MOHNACZKÁ - staršie žiačky - 10. miesto

Petra ROHMANOVÁ -   staršie žiačky - 15. miesto

Zuzana DAUBNEROVÁ - mladšie žiačky 12 - 3. miesto

Nina GUDERNOVÁ - mladšie žiačky 11 - 7. miesto

Lukáš VÁCLAVÍK - staršie nádeje chlapci - 1. miesto

Tadeáš VÁCLAVÍK - staršie nádeje chlapci - 6. miesto

Paulina LAUKOVÁ - nádeje 10 - 17. miesto

Andrea BAČOVÁ - nádeje 9 - 5. miesto

Natália HOLLÁ - nádeje 9 - 8. miesto

Nina SOJKOVÁ - nádeje 9 - 19. miesto

Nataša MOKRÁŇOVÁ - nádeje 8 - 1. miesto

Hana DAUBNEROVÁ - nádeje 8 - 2. miesto

Chiara SNOPEKOVÁ - nádeje 7 - 3. miesto

 

4. Veľká cena Púchova

Nina LETENAYOVÁ - juniorky - 1. miesto

Simona ŠULÍKOVÁ - juniorky - 5. miesto

Laura MOHNACZKA - st. žiačky - 1. miesto

Claudia MIFKOVIČOVÁ - st. žiačky - 2. miesto

Petra ROHMANOVÁ - st. žiačky - 14. miesto

Zuzana DAUBNEROVÁ - ml. žiačky 12 - 2. miesto

Natália HOLLÁ - nádeje 9 - 4. miesto

Nina SOJKOVÁ - nádeje 9 - 9. miesto

Hana DAUBNEROVÁ - nádeje 8 - 1. miesto

 

3. Poľana Cup Detva

Jakub GALBAVÝ - ml. žiaci - 2. miesto

Nina GUDERNOVÁ - ml. nádeje 11 - 3. miesto

Tadeáš VÁCLAVÍK - st. nádeje - 1. miesto

Simona JANEKOVÁ - nádeje 10 - 2. miesto

Paulína LAUKOVÁ - nádeje 10 - 11. miesto

Andrea BAČOVÁ - nádeje 9 - 1. miesto

Nataša MOKRÁŇOVÁ - nádeje 8 - 1. miesto

Chiara SNOPEKOVÁ - nádeje 7 - 1. miesto

Nataša KASANOVÁ - nádeje 7 - 2. miesto

 

Veľká cena LIPTOVA

Claudia MIFKOVIČOVÁ - st. žiačky - 2. miesto

Petra ROHMANOVÁ - st. žiačky - 6. miesto

Zuzana DAUBNEROVÁ - ml. žiačky 12 - 1. miesto

Nina GUDERNOVÁ - ml. žiačky 11 - 6. miesto

Simona JANEKOVÁ - nádeje 10 - 3. miesto

Andrea BAČOVÁ - nádeje 9 - 1. miesto

Hana DAUBNEROVÁ - nádeje 8 - 1. miesto

Nataša KASANOVÁ - nádeje 7 - 4. miesto

 

Crow Arena Trophy Košice

Nina SOJKOVÁ - nádeje 9 - 5. miesto

 

58. Grand Prix Bratislava

Laura MOHNACZKÁ - st. žiačky - 11. miesto

Jakub GALBAVÝ - ml. žiaci - 4. miesto

Nina GUDERNOVÁ - . ml. žiačky - 17.  miesto

Lukáš VÁCLAVÍK - st, nádeje - 1. miesto

Tadeáš VÁCLAVÍK - st. nádeje - 3. miesto

Simona JANEKOVÁ  - nádeje 10 - 12. miesto

Paulína LAUKOVÁ - nádeje 10 - 15. miesto

Andrea BAČOVÁ - nádeje 9 - 7. miesto

Natália HOLLÁ - nádeje 9 - 10. miesto

Nina SOJKOVÁ - nádeje 9 - 17. miesto

Nataša KASANOVÁ - nádeje 7 - 7. miesto

 

1st Figure skating challenge Púchov

Simona ŠULÍKOVÁ - juniorky - 3. miesto

Laura MOHNACZKÁ - st. žiačky - 3. miesto

Claudia MIFKOVIČOVÁ - st. žiačky - 7. miesto

Petra ROHMANOVÁ - st. žiačky - 12. miesto

Zuzana DAUBNEROVÁ - ml. žiačky 12 - 2. miesto

Natália HOLLÁ - nádeje 9 - 4. miesto

Hana DAUBNEROVÁ - nádeje 8 - 1. miesto

Chiara SNOPEKOVÁ - nádeje 7 - 3. miesto

 

8. NMV pohár Fedory Kalenčíkovej

Nina LETENAYOVÁ - juniorky - 4. miesto

Simona ŠULÍKOVÁ - juniorky - 7. miesto

Laura MOHNACZKÁ - st. žiačky - 5. miesto

Claudia MIFKOVIČOVÁ - st. žiačky - 12. miesto

Petra ROHMANOVÁ - st. žiačky - 18. miesto

Jakub GALBAVÝ - ml. žiaci - 3. miesto

Zuzana DAUBNEROVÁ - ml. žiačky 12 - 4. miesto

Nina GUDERNOVÁ - ml. žiačky 11 - 5. miesto

Lukáš VÁCLAVÍK - st. nádeje - 1. miesto

Tadeáš VÁCLAVÍK - 3. miesto

Natália HOLLÁ - nádeje 9 - 6. miesto

Nataša MOKRÁŇOVÁ - nádeje 8 - 1. miesto

Hana DAUBNEROVÁ - nádeje 8 - 3. miesto

Chiara SNOPEKOVÁ - nádeje 7 - 4. miesto

 

Košická korčuľka - VC Košíc

Simona ŠULÍKOVÁ - juniorky - 4. miesto

Claudia MIFKOVIČOVÁ - st. žiačky - 3. miesto

Petra ROHMANOVÁ - st. žiačky - 11. miesto

Jakub GALBAVÝ - ml. žiaci - 2. miesto

Lukáš VÁCLAVÍK - st. nádeje - 1. miesto

Tadeáš VÁCLAVÍK - st. nádeje - 2. miesto

Simona JANEKOVÁ - nádeje 10 - 5. miesto

Paulína LAUKOVÁ - nádeje 10 - 11. miesto

Andrea BAČOVÁ - nádeje 9 - 2. miesto

Nataša MOKRÁŇOVÁ - nádeje 8 - 1. miesto

Chiara SNOPEKOVÁ - nádeje 7 - 1. miesto

Nataša KASANOVÁ - nádeje 7 - 2. miesto

 

32. Veľká cena Zvolena
3. miesto - Simona ŠULÍKOVÁ - juniorky

5. miesto - Nataša KASANOVÁ - nádeje 7

7. miesto - Nina SOJKOVÁ - nádeje 9

 

8. Žilinská pirueta

1. miesto - Marco KLEPOCH - junior

1. miesto - Lukáš VÁCLAVÍK - staršia nádej

1. miesto - Nataša MOKRÁŇOVÁ - nádeje 8

2. miesto - Nina LETENAYOVÁ - juniorka

2 .miesto - Jakub GALBAVÝ - mladší žiaci

2. miesto - Zuzana DAUBNEROVÁ - mladšie žiačky 12

2. miesto - Chiara SNOPEKOVÁ - nádeje 7

3. miesto - Andrea BAČOVÁ - nádeje 9

5. miesto - Tadeáš VÁCLAVÍK - staršia nádej

5. miesto - Natália HOLLA - nádeje 9

6. miesto - Nina GUDERNOVÁ - mladšie žiačky 11

12. miesto - Nina SOJKOVÁ - nádeje 9

16. miesto - Paulína LAUKOVÁ - nádeje 10

 

10. Veľká cena Ružomberka

 

Partneri ŠKP Bratislava


TOPNAD Lucka 24: Production BESYX