07.05.2017

Wings for life - Bratislava

4. miesto: Nikola Lapošová

27. miesto: Jakub Tomko

34. miesto: Ľubomír Tvrdoň

 

Beh 2 míle Bratislava

16. miesto: Eugen Ilčík

 

06.05.2017

City trail

2. miesto: Zuzana Gejdošová

 

22.04.2017

Beh priateľstva Orechová Potôň

1. miesto: Nikola Lapošová

8. miesto: Ľubomír Tvrdoň

 

09.04.2017

32nd Telekom Vivicitta Spring Half Marathon Budapešť

4. miesto: Nikola Lapošová

9. miesto: Tomáš Gemza

19. miesto: Peter Ľubušký

57. miesto: Ľubomír Tvrdoň

 

70. Národný beh Devín - Bratislava

358. miesto: Eugen Ilčík

528. miesto: Jakub Tomko

 

25.03.2017

Beh oslobodenia Topoľčianok

4 km

1. miesto: Peter Ľubušký

 

12 km

4. miesto: Nikola Lapošová

12. miesto: Ľubomír Tvrdoň

 

12.03.2017

Čiernokľačianska pyxida

3. miesto: Nikola Lapošová

20. miesto: Peter Ľubušký

21. miesto: Ľubomír Tvrdoň

 

Beh 2 míle Bratislava

16. miesto: Eugen Ilčík

 

05.03.2017

Majcichovská desiatka

71. miesto: Peter Ľubušký

 

12.02.2017

DôveRUN Ty a Ja 2017

5. miesto: Nikola Lapošová a Peter Ľubušký

 

Beh 2 míle Bratislava

8. miesto: Eugen Ilčík

 

08.01.2017

Beh 2 míle Bratislava

7. miesto: Eugen Ilčík

 

ROK 2017

 

31.12.2016

Silvestrovský beh cez bratislavské mosty

7. miesto: Nikola Lapošová

 

14.11.2016

Lamač - Stupava

2. miesto: Tomáš Gemza

41. miesto: Ľubomír Tvrdoň

 

15.10.2016

Vajnorský minimaratón

ženy do 39 rokov:

5. miesto: Nikola Lapošová

muži do 39 rokov:

13. miesto: Peter Ľubušký

56. miesto: Eugen Ilčík

 

09.10.2016

PSA Run Trnava

3. miesto: Peter Ľubušký

 

02.10.2016

93. Medzinárodný Maratón Mieru

maratón:

187. miesto: Ľubomír Tvrdoň

polmaratón:

10. miesto: Nikola Lapošová

19. miesto: Tomáš Gemza

198. miesto: Peter Ľubušký

 

29.09.2016

Beh okolo Slovnaftu

5. miesto: Zuzana Brunnerová

 

01.09.2016

Podtatranský polmaratón

4. miesto: Tomáš Gemza

 

28.08.2016

Podtatranská pätnástka

3. miesto: Tomáš Gemza

 

20. - 21.08.2016

Od Tatier k Dunaju

1. miesto: Eva Tulejová, Nikola Lapošová, Peter Ľubušký, Ľubomír Tvrdoň, Tomáš Gemza

 

16.07.2016

Memoriál Jána Stilla

6. miesto: Tomáš Gemza

 

Oravaman

11. miesto: Zuzana Brunnerová

 

15.07.2016

Night run Nová Lesná

1. miesto: Tomáš Gemza

 

10.07.2016

Malý štrbský maratón

16. miesto: Tomáš Gemza

 

09.07.2016

Malženická trinástka

3. miesto: Nikola Lapošová

 

02.07.2016

Špačinský trojuholník

3. miesto: Nikola Lapošová

 

04.06.2016

Starostovská desiatka

3. miesto: Tomš Gemza


Rajec High Tatras Night run

48. miesto: Jakub Tomko


Ružindolský víchor

8.  miesto: Peter Ľubušký

 

28.05.2016

Memoriál Jozefa Gabčíka

1. miesto: Nikola Lapošová

13. miesto: Milan Makara

 

08.05.2016

Wings for life - Bratislava

F30: 1. miesto: Nikola Lapošová

M18: 22. miesto: Jakub Tomko

M25: 82. miesto: Peter Ľubušký

M35: 31. miesto: Ľubomír Tvrdoň

 

07.05.2016

City Trail

2. miesto: Tomáš Gemza

33. miesto: Jakub Tomko

 

01.05.2016

Kolobrzeg maraton

1. miesto: Eva Tulejová

 

30.04.2016

Beh zdravia - Turčianske Teplice

21. miesto: Ľubomír Tvrdoň

 

23.04.2016

Beh priateľstva - Orechová Potôň

ženy 30-39 rokov

2. miesto: Nikola Lapošová

 

muži 30-39 rokov

8. miesto: Martin Benko

10. miesto: Ľubomír Tvrdoň

 

23.04.2016

Račiansky polmaratón, Račianska desiatka

1. miesto: Nikola Lapošová

 

10.04.2016

Národný beh Devín - Bratislava

ženy do 34 rokov:

6. miesto: Nikola Lapošová

muži do 39 rokov

265. miesto: Peter Ľubušký

605. miesto: Jakub Tomko

 

02.-03.04.2016

ČSOB Bratislava Marathon

10 km

66. miesto: Jakub Tomko

 

polmaratón

19. miesto: Nikola Lapošová (15. miesto v rámci MS v polmaratóne)

305. miesto: Peter Ľubušký

 

Vitality Reading Half Marathon (GB)

112. miesto: Tomáš Gemza

 

20.03.2016

Otvorenie bežeckej sezóny 2016

8. miesto: Ján Raclavský

 

13.03.2016

26. Majcichovská desiatka

5. miesto: Nikola Lapošová

 

ROK 2016

 

 

22. 10. 2015

Beh do schodov - Žilina

27. miesto: Ján Raclavský

 

20. 10. 2015

UCM Night run

2. miesto: Nikola Lapošová

 

17. 10. 2015

Vajnorský minimaratón

4. miesto: Nikola Lapošová

 

Memoriál Ing. Jozefa Psotku

1.miesto: Tomáš Gemza

 

11. 10. 2015

SPAR Budapest maraton

436. miesto: Ján Raclavský

 

19. 09 2015

Beh susedov

1. miesto: Nikola Lapošová

 

13. 09. 2015

Telekom Night Run - Bratislava

Tímy

8. miesto: ŠKP Bratislava

 

ženy do 39 rokov

15. miesto: Nikola Lapošová

100. miesto: Zuzana Brunnerová

 

muži do 39 rokov

157. miesto: Ľubomír Tvrdoň

356. miesto: Jakub Tomko

 

muži 40 - 49 rokov

4. miesto: Daniel Medvecký

 

06. 09. 2015

Banskobystrický maratón

polmaratón

2. miesto: Nikola Lapošová

 

18. 07. 2015

Memoriál Jána Stilla

4. miesto: Jakub Tomko - juniori

8. miesto: Tomáš Gemza - muži do 39

 

11. 07. 2015

Bencova desiatka

6. miesto: Ján Raclavský

 

Malženická trinástka

2. miesto: Nikola Lapošová

 

05. 07. 2015

Žaškovský minimaratón

6. miesto: Ján Raclavský

 

04. 07. 2015

Špačinský trojuholník

4. miesto: Nikola Lapošová

 

21. 06. 2015

UFO vertikal sprint

15. miesto: Ján Raclavský

 

20. 06. 2015

BEH NA CHATU PRI ZELENOM PLESE – NA PAMIATKU K. JAKEŠA A L. MALÁKA

44. miesto: Peter Žakarovský

 

06. 06. 2015

Starostovská desiatka

2. miesto: Tomáš Gemza

 

Mariatálsky štvanec

6. miesto: Eugen Ilčík

 

30. 05. 2015

Memoriál Jozefa Gabčíka

2. miestoNikola Lapošová

 

Rajec High Tatra Night Run 2015

6. miestoTomáš Gemza

60. miesto: Jakub Tomko

 

Tvrďák

21. miesto: Peter Žakarovský

 

23. 05. 2015

Beh do Choča

41. miestoJán Raclavský

70. miestoPeter Žakarovský

 

16. 05. 2015

Volkswagen Slovakia Run and Fun

4. miesto: Nikola Lapošová, Ľubomír Tvrdoň, Tomáš Gemza

 

03. 05. 2015

Volkswagen Maraton Praha

1065. miesto: Ján Raclavský

 

26. 04. 2015

Račianska desiatka

1. miesto: Nikola Lapošová

41. miesto: Eugen Ilčík

 

25. 04. 2015

Kysucká desiatka

10. miesto: Tomáš Gemza

 

18. 04. 2015

Beh priateľstva - Orechová Potôň

1. miesto: Nikola Lapošová

1. miesto: Daniel Medvecký

9. miesto: Ľubomír Tvrdoň

 

12. 04. 2015

Národný beh Devín - Bratislava

16. miesto: Daniel Medvecký

 

1. kolo SP v behu do schodov

17. miesto: Ján Raclavský

 

29.03.2015

10. ČSOB Bratislava Marathon

maratón:

103. miestoJán Raclavský

 

štafetový beh:

6. miestoD. Medvecký, Ľ. Tvrdoň, M. Ondraško, T. Gemza

 

22.03.2015

Otvorenie bežeckej sezóny 2015

10. miesto: Ján Raclavský

 

01.03.2015

Majcichovská desiatka

8. miesto: Daniel Medvecký

 

28.02.2015

Zimná séria - február

6. miesto: Nikola Lapošová

 

21.02.2015

Southwark prakrun (UK)

1. miesto: Eva Tulejová

 

14.02.2015

Southwark prakrun (UK)

1. miestoEva Tulejová

 

31.01.2015

Zimá séria - január

7. miesto: Nikola Lapošová

 

18.01.2015

Slovak Winter MTB & Running Trophy

10. miesto: Ján Raclavský

 

06.01.2015

Trojkráľová šestka

1. miesto: Daniel Medvecký

 

01.01.2015

Trnavský novoročný beh - Memoriál Ladislava Kmeča

2. miesto: Daniel Medvecký

 

 

rok 2015


 

05.10.2014

Mezinárodný maratón mieru - Košice

415. miesto: Ján Raclavský

 

Beh 2 míle Bratislava - 10. kolo

18. miesto: Eugen Ilčík

 

28.09.2014

Lesný beh lyžiarov - mem. Š. Kubovčíka

2. miesto: Tomáš Gemza

 

20.09.2014

DOBEHNI MA! GÚTORRUN

2. miesto: Eva Tulejová

 

27.7.2014

ŠKODA STUPAVA TROPHY - 8km

1. miesto: Eva Tulejová

 

06.07.2014

Žaškovský minimaratón

11. miesto: Ján Raclavský

 

Beh sebarekonávania - Bratislava

17. miesto: Stela Tulejová

 

05.07.2014

Kráľovský beh

11. miesto: Ľubomír Tvrdoň

 

41. ročník Majstrovstiev Slovenska veteránov

3. miesto Eva Tulejová - ženy 400m

1. miesto: Eva Tulejová - ženy 5000m

 

28.06.2014 Beh cez Hornoorešanské vŕšky – Memoriál Františka Hečka

19. miesto: Daniel Medvecký

 

22.06.2014

SAGUARO RUN FEST - BRATISLAVA POLMARATÓN 2014

štafeta 4x 4km ženy

1. miestoMenkynová, Tulejová, Guttmanová, Novačková

 

UFO vertical sprint

17. miesto: Ján Raclavský

 

21.06.2014 Outlet Run - Voderady

deti do 6 rokov:

7. miesto: Stela Tulejová

ženy do 40 rokov:

1. miestoEva Tulejová

muži do 40 rokov:

32. miestoĽubomír Tvrdoň

 

08.06.2014 Golem Run Fun

1. miesto: Eva Tulejová

 

07.06.2014 Starostovská desiatka

1. miesto: Tomáš Gemza

 

17.05.2014:

Oravský polmaratón - 10km

2. miesto: Tomáš Gemza

 

Volkswagen Slovakia Run and Fun

1. miesto: Hobby štafeta - Klčová, Menkynová, Tulejová

 

10.05.2014 2. Olcnavská Osmička

2. miesto: Tomáš Gemza

 

03.05.2014 Beh priateľov piva v Kvačanoch

4. miesto: Peter Žakarovský

 

30. 04.2014 XXXV. Beh zdravia Turčianske Teplice

5. miesto: Tomáš Gemza

 

27.04.2014 Beh oslobodenia Bodíc

4. miesto: Tomáš Gemza

7. miesto: Peter Žakarovský

 

26.04.2014 3. RAČIANSKY POLMARATÓN - RAČIANSKA DESIATKA

1. miesto: Eva Tulejová

 

19.04.2014 Beh priateľstva - Orechová Potôň

6. miesto: Daniel Medvecký

12. miesto: Ľubomír Tvrdoň

 

13.04.2014

67. Národný beh Devín - Bratislava

31. miesto: Tomáš Gemza

 

XXXVI. Beh oslobodenia o putovný pohár starostu obce Likavka

14. miesto: Peter Žakarovský

 

ČSOB Bratislava Marathon

05.04.2014

Desiatka2. miestoEva Tulejová

06.04.2014

štafeta6. miestoŽakarovský, Tulejová, Tvrdoň, Gemza

polmaratón39. miestoDaniel Medvecký

 

30.03.2014 Otvorenie bežeckej sezóny

1. miesto: Eva Tulejová

 

29.03.2014 Švošovská pätnástka

18. miesto: Peter Žakarovský

 

01.02.2014 FA Zimná desiatka

42.miesto: Ego Ilčík

 

12.10.2013 Zimný mtb & beh maratón - beh

4. miesto: Eva Tulejová

 

ROK 2014

 

16.11.2013 Kováčovská desiatka

2. miesto: Eva Tulejová

 

12.10.2013 Majstrovstvá Slovenska štafiet v krose - zmiešané štafety:

2. miesto E. Tulejová, D. Medvecký, Ľ. Tvrdoň

STOP.SHOP. Liptovský Mikuláš polmaratón

11. miesto Tomáš Gemza

 

05.10.2013 Muflón kros

1. miesto: Eva Tulejová

 

29.09.2013

Krasňanská kúria - jeseň

2. miesto: Eva Tulejová

Rusovský beh

8. miesto: Ego Ilčík

 

21.09.2013 Dobehni ma!

2. miesto: Eva Tulejová

 

14.09.2013 Telekom Night Run

muži do 39r.

179. miesto: Ľubomír Tvrdoň

ženy do 39r.

53. miesto: Zuzana Brunnerová

63. miesto: Eva Tulejová

 

01.09.2013 Runshop - Salomon - MIX 4

2. miesto: Eva Tulejová

27. miesto: Ego Ilčík

 

31.08.2013 Intersport Cross Triatlon - štafety

2. miesto: Jiří Šavel st., Jiří Šavel ml., Peter Žakarovský

 

17. - 18.08.2013 Od Tatier k Dunaju - štafetový beh 345km

2. miesto: TaD (Šilík, Salva, Ilčík, Žakarovský, Mikušová, Gemza, Medvecký, Tvrdoň, Szamaránszky, Belková, Martikán, Tulejová)

 

07.07.2013 Beh 2 míle Bratislava

2. miesto: Eva Tulejová

 

06.07.2013 Špačinský trojuholník

3. miesto: Eva Tulejová

 

30.06.2013 Beh SI TY

10 km - 1. miesto: Eva Tulejová

21,1 km - 28. miesto: Ľubomír Tvrdoň

 

01.06.2013 Rajec High Tatras Night Run 2013

86. miesto: Eugen Ilčík

 

26.05.2013 Volkswagen Slovakia run and fun, 3x4km

1. miesto: "Rýchlobežky" Menkynová Janka, Klčová Renata, Eva Tulejová

 

01.05.2013 Ivánska 5 a polka

29. miesto: Ego Ilčík

 

28.04.2013 II. Račiansky polmaratón - Račianska desiatka : 10,6 km

ženy do 39:

1. miesto: Eva Tulejová

muži do 39:

27. miesto: Ego Ilčík

 

20.04.2013 Beh Priateľstva - Orechová Potôň

4. miesto: Ľubomír Tvrdoň

 

07.04.2013 66. Národný beh Devín Bratislava

muži do 39: 100. miesto Daniel Medvecký, 176. Peter Žakarovský, 184. Ľubomír Tvrdoň, 407. Ego Ilčík

ženy do 34: 14. miesto Eva Tulejová

 

ČSOB Bratislava marathon

23.03.2013 Desiatka - 2. miesto: Eva Tulejová

24.03.2013 Štafetový beh - 7. miesto: Tomáš Gemza, Daniel Medvecký, Tomáš Tvrdoň, Ľubomír Tvrdoň

24.03.2013 Polmaratón - 18. miesto: Denisa Kušnierová

 

03.03.2013 Majcichovská desiatka:

1. miesto: Denisa Kušnierová

06.01.2013 Trojkráľová šestka

2. miesto: Denisa Kušnierová

2013

 

Silvestrovský beh cez Bratislavské mosty 2010

19.06.2010 Tesco Beh pre život - Bratislava: 1. miesto Ľubomír Tvrdoň

18.07.2010 Krasňanská kúria - leto: 3. miesto Michaela Polakovičová

24.7.2010 Tatra Magistrala Ultra run 60 Km 3. miesto Alojz Šablica - ŠKP Bratislava

27.3.2011 ČSOB Maratón

27.3.2011 ČSOB Polmaratón

27.3.2011 ČSOB Štafety

25.6.2011 Ladies run Aupark

17.7.2011 Krasňanská kúria

01.04.2012 ČSOB marathon: 7. miesto šafety (Žakarovský, Medvecký, T. Tvrdoň, Ľ. Tvrdoň)

12.05.2012 Beh do Choča - Memoriál Joža Čajku: 21. miesto Peter Žakarovský

16.06.2012 Beh na Chatu pri Zelenom Plese: 22. miesto Peter Žakarovský

23.06.2012 Nonstop beh hrebeňom Nízkych Tatier - 49 km: 32. Miesto Peter Žakarovský

29.07.2012 TV Markíza Run Bratislava – Stupava: 4. miesto Ľubomír Tvrdoň

01.09.2012 Liptovský INTERSPORT sprint TRIATLON: 14. miesto Peter Žakarovský

21.10.2012 Memoriál Ivana Prokopa: 1. miesto Denisa Kušnierová

28.10.2012 Račiansky kros: 3. miesto Denisa Kušnierová

10.11.2012 Klenovský Kros: 2. miesto Denisa Kušnierová

11.11.2012 Študentský beh: 9. miesto Alžbeta Šrámková

08.12.2012 1. Zimná desiatka: 9. miesto Denisa Kušnierová, 29. miesto Alžbeta Šrámková

15.12.2012 XXII. Medzinárodný cestný beh Hodonín - Holíč - Skalica: 58. miesto Tomáš Tvrdoň

Partneri ŠKP Bratislava