08.06.2019

Beh na Chatu pri Zelenom Plese

50. miesto: Peter Ľubušký

 

01.06.2019

Rajec High Tatras Night Run

3. miesto: Ľubomír Tvrdoň

 

25.05.2019

Nočný polmaratón Košice - 7km

1. miesto: Martina Burzová

 

18.05.2019

Beh Gáňom

1. miesto: Martina Burzová

 

Beh Ulicami Námestovo

2. miesto: Peter Ľubušký

 

08.05.2019

Beh Andreja Radlinského

3. miesto: Peter Ľubušký

 

05.05.2019

Wings For Life World Run

Zadar

2. miesto: Eva Tulejová

3. miesto: Martina Burzová

7. miesto: Tomáš Gemza

Rio de Janeiro

12. miesto: Ľubomír Tvrdoň

 

04.05.2019

Beh Sereďou

5. miesto: Peter Ľubušký

 

28.4.2019

Kamzík - Baba -Kamzík

1. miesto: Danka Redechová


14.04.2019

Národný beh Devín Bratislava

3. miesto: Martina Burzová

34. miesto: Danka Redechová

678. miesto: Eugen Ilčík

967. miesto: Jakub Tomko

 

35th Telekom Vivicitta Spring Half Marathon

22. miesto: Ľubomír Tvrdoň

 

07.04.2019

ČSOB Marathon 2019

polmaratón

3. miesto: Martina Burzová

13. miesto: Eva Tulejová

161. miesto: Ľubomír Tvrdoň

maratón

12. miesto: Danica Redchová

 

Majstrovstvá SR v polmaratóne:

3. miesto: Zuzana Polohová

4. miesto: Martina Burzová

6. miesto: Eva Tulejová

19. miesto: Jeanette Borhyová

23. miesto: Ľubomír Tvrdoň

súťaž družstiev

2. miesto: Zuzana Polohová, Veronika Ľašová, Martina Burzová, Eva Tulejová, Jeanette Borhyová

 

09.03.2019

ČSOB Zimná séria - 4. kolo

1. miesto: Martina Burzová

29. miesto: Ľubomír Tvrdoň

 

09.02.2019

ČSOB Zimná séria - 3. kolo

1. miesto: Martina Burzová

32. miesto: Ľubomír Tvrdoň

 

19.01.2019

Innogy WinterRun Brno

1. miesto: Kristián Uher

 

12.01.2019

ČSOB Zimná séria - 2. kolo

1. miesto: Martina Burzová

19. miesto: Ľubomír Tvrdoň

 

06.01.2019

Beháme pre zdravé srdce

2. miesto: Danica Redechová

 

01.01.2019

Novoročný beh 3 Paky - 5km

1. miesto: Tomáš Belovič

1. miesto: Ľubomír Tvrdoň

 

ROK 2019

 

31.12.2018

Silvestrovský beh cez bratislavské mosty

5. miesto: Martina Burzová

 

26.12.2018

Liptovský Štefanský Beh

4. miesto: Danica Redechová

 

15.12.2018

Medzinárodný cestný beh Skalica - Holíč - Hodonín

1. miesto: Martina Burzová

 

17.11.2018

Chateau run Topoľčianky

8km - 1. miesto: Eva Tulejová

16km - 3. miesto: Martina Burzová

 

04.11.2018

Hornícka desítka - Frídek Místek

23. miesto: Kristián Uher

23. miesto: Ľubomír Tvrdoň

 

27.10.2018

Beh vinicami Bojničiek a Hlohovca

1. miesto: Martina Burzová

 

21.10.2018

PSA Trnava - 5km

3. miesto: Kristián Uher

 

14.10.2018

Beháme pre srdce - srdcová päťka pre deti

1. miesto: Martina Burzová

1. miesto: Kristián Uher

8. miesto: Ľubomír Tvrdoň

227. miesto: Lýdia Janatová

 

13.10.2018

Terchovský polmaratón

3. miesto: Danka Redechová

 

07.10.2018

Medzinárodný maratón mieru Košice

16. miesto: Tomáš Gemza (2. miesto M PZ SR)

19. miesto: Kristián Uher (3. miesto M PZ SR)

115. miesto: Martina Burzová (1. miesto M PZ SR)

122. miesto: Ľubomír Tvrdoň (7. miesto M PZ SR)

535. miesto: Danka Redechová (4. miesto M PZ SR)

 

29.09.2018

Senecký beh okolo Seneckých jazier

1. miesto: Peter Ľubušký

 

Graprun Doľany

1. miesto: Eva Tulejová

 

Mariatálsky štvanec

1. miesto: Martina Burzová

 

23.09.2018

Marathon Moscow

127. miesto: Ľubomír Tvrdoň

 

Karpathy run

1. miesto: Danka Redechová

 

22.09.2018

MS SR na 1500m

4. miesto: Kristiá Uher

 

DM Ženský beh

4km  5. miesto: Danka Redechová

 

16.09.2018

Podtatranská pätnástka

3. miesto: Tomáš Gemza

 

15.09.2018

Beh Pezinkom

1. miesto: Eva Tulejová

4. miesto: Kristián Uher

 

Prešov Half Marathon

1. miesto: Tomáš Gemza

 

08.09.2018

Telekom Night run Bratislava

9. miesto: Eva Tulejová (4. v rámci MS SR)

19. miesto: Martina Burzová (6. v rámci MS SR)

28. miesto: Kristián Uher (18. v rámci MS SR)

52. miesto: Ľubomír Tvrdoň (17. v rámci MS SR)

596. miesto: Jakub Tomko

 

25.08.2018

Most Run - 6km

2. miesto: Martina Burzová

 

18.-19.08.2018

Od Tatier k Dunaju

2. miesto: MIX štafeta: Peter Sedliak, Danka Redechová, Ľubomír Tvrdoň, Martina Burzová, Kristián Uher, Tomáš Gemza

 

04.08.2018

Donovalský drapák - 10km

1. miesto: Zuzana Gejdošová

 

29.07.2018

Škoda Stupava Trophy - 17km

1. miesto: Martina Burzová

 

21.07.2018

Strekov Wine Run

3. miesto: Martina Burzová

 

Beh o Slovenský opál

2. miesto: Tomáš Gemza

 

14.07.2018

Memoriál Jána Stilla - Nová Lesná

3. miesto: Zuzana Gejdošová

 

13.07.2018

Night run Nová Lesná

2. miesto: Zuzana Gejdošová

2. miesto: Tomáš Gemza

 

08.07.2018

Malý Štrbský maratón

2. miesto: Martina Burzová

6. miesto: Tomáš Gemza

10. miesto: Ľubomír Tvrdoň

 

07.08.2018

Špačinský trojuholník

1. miesto: Martina Burzová

 

Majstrovstvá SR na 5000m

17. miesto: Kristián Uher

 

28.06.2018

Moon run 2018 Bratislava

4. miesto: Eva Tulejová

4. miesto: Kristián Uher - 6km

 

08.06.2018

Beh pre beh - Bernolákovo

2. miesto: Kristián Uher

 

26.05.2018

Rajec High Tatras Night Run - 5km

2. miesto: Tomáš Gemza

 

Memoriál Jozefa Gabčíka

10. miesto: Peter Ľubušký

 

Retro Run Bratislava - 3km

1. miesto: Kristián Uher

 

Beh v Raji

3. miesto: Tomáš Gemza

 

Night run Trenčín

2. miesto: Danka Redechová

 

19.05.2018

Beh k srdcu SNP - Martin

5km

2. miesto: Danka Redechová

21,1km

2. miesto: Martina Burzová

16. miesto: Ľubomír Tvrdoň

 

12.05.2018

Majstrovstvá Slovenska v polamratóne - Tlmače

3. miesto: Eva Tulejová

 

Zavarská sedmička

11. miesto: Peter Ľubušký

 

06.05.2018

Wings for life - Zadar (Chorvátsko)

1. miesto: Martina Burzová

4. miesto: Tomáš Gemza

6. miesto: Ľubomír Tvrdoň

7. miesto: Kristián Uher

 

28.04.208

Beh oslobodenia obce Budča

1. miesto: Eva Tulejová

2. miesto: Martina Burzová

8. miesto: Ľubomír Tvrdoň

 

15.04.2018

Národný beh Devín - Bratislava

6. miesto: Martina Burzová

22. miesto: Tomáš Gemza

25. miesto: Miroslav Ondraško

37. miesto: Ľubomír Tvrdoň

121. miesto: Peter Ľubušký

223. miesto: Eugen Ilčík

655. miesto: Jakub Tomko

 

8. miesto v súťaži tímov

 

08.04.2018

ČSOB Marathon Bratislava

Desiatka s Birellom:

76. miesto: Ľubomír Tvrdoň

Polmaratón:

9. miesto: Martina Burzová

Maratónska štafeta:

5.miesto: Miroslav Ondraško, Kristián Uher, Matej Fedák, Ľubomír Tvrdoň

 

17.03.2018

Kuchynský Rundal

3. miesto: Nikola Lapošová

4. miesto: Miroslav Ondraško

 

10.03.2018

ČSOB Zimná séria - 3.kolo

12 km

2. miesto: Martina Burzová

14. miesto: Ľubomír Tvrdoň

6 km

10. miesto: Peter Ľubušký

 

04.03.2018

Majcichovská desiatka

3. miesto: Martina Burzová (Ž35)

23. miesto: Ľubomír Tvrdoň (M40)

30. miesto: Kristián Uher (M)

75. miesto: Peter Ľubušký (M)

 

18.02.2018

Račiansky kros - zima

1. miesto: Eva Tulejová

 

10.02.2018

ČSOB Zimná séria - 2.kolo

3. miesto: Martina Burzová

11. miesto: Ľubomír Tvrdoň

 

13.01.2018

ČSOB Zimná séria - 1.kolo

12 km - 2. miesto: Martina Burzová

6 km - 5. miesto: Kristián Uher

 

01.01.2018

Novoročný beh 3 Paky

beh na 5 km:

1. miesto: Kristián Uher

2. miesto: Danka Redechová

4. miesto: Ľubomír Tvrdoň

beh na 10 km:

4. miesto: Tomáš Belovič

 

ROK 2018

 

 

31.12.2017

Silvestrovský beh cez bratislavské mosty

6. miesto: Martina Burzová

 

30.12.2017

Silvestrovský beh na tartane

4. miesto: Kristián Uher

 

26.12.2017

Zimný beh zdravia - Trnava

1. miesto: Kristián Uher

 

24.12.2017

Bratislavský vianočný beh

4. miesto: Martina Burzová

 

16.12.2017

27. Medzináodný cstný beh Hodonín - Holíč - Skalica

2. miesto: Martina Burzová

41. miesto: Ľubomír Tvrdoň

54. miesto: Peter Ľubušký

 

10.12.2017

ME v krose Šamorín - Beh pre verejnosť

34. miesto: Kristián Uher

 

03.12.2017

Altstadt Adventlauf Mödling 2017 (AT)

5. miesto: Kristián Uher

 

26.11.2017

Bathory Cross (Čachtický krvák)

5. miesto: Martina Burzová

 

19.11.2017

Majstrovstvá SR v cezpoľnom behu

17. miesto: Kristián Uher

 

11.11.2017

Legendárny beh starej školy Lamač - Stupava

deti: 4. miesto celkovo, 2. miesto dievčatá: Ema Jalakšová

ženy: 2. miesto: Martina Burzová

muži: 147. miesto: Tomáš Gemza


29.10.2017

Levická desiatka

100m dievčatá: 2. miesto: Ema Jalakšová

10 km ženy: 3. miesto: Martina Burzová

 

Cezpoľný beh Cabaj - Čápor

16. miesto: Kristián Uher

 

22.10.2017

Dračí kros

4. miesto: Martina Burzová

29. miesto: Ľubomír Tvrdoň


15.10.2017

32. Spar Budapest Marathon

42,2 km:

4. miesto: Martina Burzová

50. miesto: Ľubomír Tvrdoň

štafeta: 3. miesto: Kristián Uher (Adidas Runners Bratislava 1)

 

Mizuno Half Marathon Amsterdam

39. miesto: Tomáš Gemza

 

08.10.2017

PSA Trnava polmaratón (5km)

3. miesto: Kristián Uher

 

01.10.2017

Medzinárodný Maratón Mieru (polmaratón)

10. miesto: Martina Burzová (Adidas runners Bratislava)

61. miesto: Peter Sedliak

65. miesto: Ľubomír Tvrdoň (Adidas runners Bratislava)

163. miesto: Peter Ľubušký

 

23.09.2017

Senecký beh okolo seneckých jazier

12 km

1. miesto: Martina Burzová

3. miesto: Ľubomír Tvrdoň

 

6 km

2. miesto: Kristián Uher


09.09.2017

Telekom Night Run Bratislava

9. miesto: Martina Burzová

42. miesto: Ľubomír Tvrdoň

265. miesto: Jakub Tomko

 

03.09.2017

O2 Banskobystrický maratón

3. miesto: Nikola Lapošová

 

02.09.2017

Rýchlik Zoška - Bratislava (štafety)

1. miesto: Matúš Kovalčík, Kristián Uher, Ľubomír Tvrdoň, Martina Burzová (Neriadené strely)

 

01.09.2017

Podtatranský polmaratón

2. miesto: Zuzana Gejdošová

 

27.08.2017

Podtatranská "Pätnástka"

1. miesto: Zuzana Gejdošová

3. miesto: Tomáš Gemza

 

26.08.2017

Most Run

3. miesto: Martina Burzová

5. miesto: Ľubomír Tvrdoň

 

19.08.2017

Od Tatier k Dunaju - kategória MIX

1. miesto: Peter Ľubušký, Nikola Lapošová, Peter Sedliak, Ľubomír Tvrdoň, Tomáš Gemza (Uniqa poisťovňa, a.s.)

2. miesto: Martina Burzová (Aj My Sme Beh)

 

30.07.2017

Škoda Stupava Trophy - run

8km: 1. miesto: Tomáš Gemza

17km: 2. miesto: Martina Burzová (S.T.O.P.A.)

5. miesto: Ľubomír Tvrdoň

 

29.07.2017

Tatranská Šelma Vertical

7. miesto: Zuzana Gejdošová

 

22.07.2017

Beh O Slovenský Oplál

1. miesto: Tomáš Gemza

 

O2 Kordícky Extrém

3. miesto: Zuzana Gejdošová

 

Vrbovská pätnástka

2. miesto: Peter Ľubušký

 

15.07.2017

Memoriál Jána Stilla

3. miesto: Zuzana Gejdošová

5. miesto: Tomáš Gemza

 

Night City Run Piešťany

2. miesto: Martina Burzová

12. miesto: Ľubomír Tvrdoň

 

14.07.2017

Night Run Nová Lesná - Plachého míľa

1. miesto: Zuzana Gejdošová

3. miesto: Tomáš Gemza

 

09.07.2017

Malý Štrbský Maratón

2. miesto: Zuzana Gejdošová

13. miesto: Tomáš Gemza


08.07.2017

Malženická trinástka

2. miesto: Martina Burzová

18. miesto: Ľubomír Trdoň

 

01.07.2017

40. Špačinský trojuholník

3. miesto: Martina Burzová

12. miesto: Ľubomír Tvrdoň

 

17.06.2017

Horský beh na Záruby

11. miesto: Peter Ľubušký

 

10.06.2017

Štefánik Trail - Neznámi (štafeta)

10. miesto: Peter Sedliak, Ľubomír Tvrdoň

 

Beh na chatu pri Zelenom plese

4. miesto: Tomáš Gemza

 

05.06.2017

Rajec High Tatras Night run

3. miesto: Tomáš Gemza - 10km

12. miesto: Jakub Tomko - 5km

 

07.05.2017

Wings for life - Bratislava

4. miesto: Nikola Lapošová

27. miesto: Jakub Tomko

34. miesto: Ľubomír Tvrdoň

 

Beh 2 míle Bratislava

16. miesto: Eugen Ilčík

 

06.05.2017

City trail

2. miesto: Zuzana Gejdošová

 

22.04.2017

Beh priateľstva Orechová Potôň

1. miesto: Nikola Lapošová

8. miesto: Ľubomír Tvrdoň

 

09.04.2017

32nd Telekom Vivicitta Spring Half Marathon Budapešť

4. miesto: Nikola Lapošová

9. miesto: Tomáš Gemza

19. miesto: Peter Ľubušký

57. miesto: Ľubomír Tvrdoň

 

70. Národný beh Devín - Bratislava

358. miesto: Eugen Ilčík

528. miesto: Jakub Tomko

 

25.03.2017

Beh oslobodenia Topoľčianok

4 km

1. miesto: Peter Ľubušký

 

12 km

4. miesto: Nikola Lapošová

12. miesto: Ľubomír Tvrdoň

 

12.03.2017

Čiernokľačianska pyxida

3. miesto: Nikola Lapošová

20. miesto: Peter Ľubušký

21. miesto: Ľubomír Tvrdoň

 

Beh 2 míle Bratislava

Partneri ŠKP Bratislava